Опис
Освіжаючий крем глибоко зволожує, і допомагає відновити природний захисний бар’єр шкіри обличчя, підвищує її еластичність і пружність, делікатно усуває жирний блиск. Екстракт алое активізує регенерацію тканин, сприяє швидкому загоєнню запалених ділянок, знімає подразнення і почервоніння, огрубілий верхній шар епідермісу пом’якшується, пори глибоко очищаються, відновлюється пружність і еластичність.
Особливості:
крем – гель бездоганно підходить для будь-якого вікового застосування, як основа під макіяж чи в якості легкого денного засобу;
крем легко всотується, підходить для щоденного використання;
активні компоненти знімають гіперпігментацію, завдяки чому пігментні плями менш помітні.
Спосіб застосування:
Нанесіть невелику кількість крему легкими рухами за масажними лініями щоранку після вмивання. Масажними рухами розподіліть на шкірі обличчя і шиї, він підійде для ранкового і вечірнього догляду, можна використовувати перед нанесенням макіяжу.
Склад: water, glycerol, cetostearyl alcohol, aloe vera (aloe vera) extract, north american witch hazel (hamamelis virginiana) extract, sodium hyaluronate, yeast extract, red myrrh, mineral oil, sucrose stearic acid ester, sodium acrylate / acryloyl dimethyl taurate copolymer, iodopropynyl alkyl carbamate, bis (hydroxymethyl) imidazolidinyl urea, propylene glycol, edta disodium, flavor






Нина –
Приятный запах, супер легкая текстура, я наношу его перед сном, хорошо впитывается и немного охлаждает. Кожа после крема бархатистая. Хорошо увлажняет. Большой объем.
Банка пришла в вакуумной упаковке, что исключает вероятность вскрытия.
Анастасия –
Мне 29, крем подошел. Разгладил мелкие морщинки, убрал сухость, темные круги под глазами стали намного меньше. Косметика на глазах не скатывается. Довольна!
Леся Богданівна –
– цей крем залишив позетивні враження. У його складі легка текстура, практично відсутній запах.
-крем добре зволожує шкіру, при цьому шкіра не блистить, як буває в інших багатьох кремах.
-результат помічений буквально з першого застосування, шкіра виглядає більш доглянутою.
Ольга –
Классный крем. Мне подошёл. Мне нравится, не сильно много ароматизаторов, и значит это тоже плюс. Приятно наносится, быстро впитывается, реально увлажняет (кожа чувствительна,ближе к сухой), мне хватает на весь день. Не образует никакой плёнки, мне есть с чем сравнить! Очень нежный и мягкий.
Наталья –
Лёгкий, хорошо впитывается. Пишут, что подходит сухой коже, у меня жирная, но тоже подошёл.